• Ubytování Praha 2 - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Praha 2 - Switch to English   
  • Unterkunft Praha 2 - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Praha 2 - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прaгa 2 - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Praha 2
Praha 2 - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

GREEN GARDEN HOTEL ****
[ Ubytovanie Praha 2 - Fügnerovo nám. 4 ] - Praha

GREEN GARDEN HOTEL

Všetky izby hotela Green Garden v Prahe sú nefajčiarske. Vo všetkých izbách je TV so SAT, telefón s priamou voľbou, mini bar, trezor, klimatizácia, sušič vlasov, 2 zrkadla v kúpeľni a doplnky, pracovný stôl, miesto na sedenie s konferenčným stolíkom. Na izbách je pripojenie k ADSL internetu pomocou kábla. V celom prízemí je k dispozícii wi-fi 30 min - 40 Sk, 3 hod - 150 Sk, 24 hod - 400 Sk. V Prahe hotel ubytovanie Green Garden reštaurácia:.

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 50Prednášková sálaVýťahPranie prádlaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaDomáci maznáčikoviaBezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transportTaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSpa & wellnessRomantickéKongresyPobyty s deťmiBusiness

HOTEL ANTIK CITY ****
[ Ubytovanie Praha 2 - Malá Štěpánská 13/556 ] - Praha

HOTEL ANTIK CITY

Na výber máte reštaurácia s tradičnou českou i medzinárodnou kuchyňou. Ubytovanie v Prahe hotel Antik City okolí. Praha je jedno z miest, kde sa rozhodne nebudete nudiť. Tú pravú zábavu tu nájde naozaj každý, či už Vás zaujíma história, kultúra, dobré jedlo, obchody alebo kluby. Romantické prechádzky historickým centrom si zamiluje naozaj každý. Ak máte cestu do Prahy, bolo by naozaj hriechom nenavštíviť miesta ako je Karlov most, Pražský hrad a Václavské alebo Staromestské námestie.

ceny od 980,00 Kč
Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 600,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)TuristikaRomantické

Residence 45 ***
[ Ubytovanie Praha 2 - Římská 45 ] - Praha

Residence 45

Ubytovanie v Prahe hotel Residence 45 okolie:. Hotel Residence 45 v Prahe ponúka navštíviť v okolí Vinohradskej divadlo, Národný dom na Vinohradoch, Kostol svätej Ludmily, Námestie Mieru, Václavské Námestie, Štátna Opera, Národné múzeum, Národné divadlo, Staromestské námestie, Pražský hrad a veľa ďalších kultúrnych a historických pamiatok môžete navštíviť v okolí hotela Residence 45 v Prahe.

ceny od 800,00 Kč
Informačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 350,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)TuristikaRomantickéKongresyPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovanie

Royal Court Hotel ***
[ Ubytovanie Praha 2 - Wenzigova 6 ] - Praha

Royal Court Hotel

Ubytovanie v Prahe hotel Royal Court Boutique Hotel and Spa sa nachádza v blízkosti historického centra Prahy, teda kúsok od hlavných historických zaujímavostí mesta Prahy. Znovuzrodená Praha je jedna z najstarších metropol v srdci Európy. Historické pamiatky a aristokratické paláca, Pražský hrad, Katedrála svätého Víta, Karlov most a stovky ďalších historických pamiatok napĺňajú toto nádherné mesto duchom minulých storočí.
, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)
Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 10,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 15,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 27,00 €)TaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 550 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 550 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 550 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 550 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov)

Hostel-centre
[ Ubytovanie Praha 2 - Sokolská 29 ] - Praha

Hostel-centre

Skupinám nad 10 osôb poskytuje hostel Centre Prague v Prahe zľavu. Ubytovanie je vhodné pre skupiny aj jednotlivcov, pre školy, športové družstvá a rodiny. Sociálne zariadenia WC a kúpeľňa je umiestnené na chodbách. K dispozícii je spoločná kuchynka, práčka, chladnička, spoločenská miestnosť televízia, počítač s pripojením na internet. Ubytovanie v Prahe Hostel Centre Prague gastronómia:. V hosteli Centre Prague v Prahe sa podávajú bohaté raňajky.

ceny od 280,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 50TV miestnosťBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 500,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIEVyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 30 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Snack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Vodné športyLetné športyTuristikaRomantickéKongresyPobyty s deťmiLacné ubytovanie

BŘEZINA PENSION ***
[ Ubytovanie Praha 2 - Legerova 1821/41 ] - Praha

BŘEZINA PENSION

Väčšie autá môžu byť zaparkované na neďalekom stráženom parkovisku alebo veľkokapacitné garáži. Ak budete potrebovať garáž, prosím zarezervujte si ju spoločne s ubytovaním. Ubytovanie v Prahe Pension Březina okolí:. Pension Březina v Prahe ponúka možnosť si užiť slnečné dni alebo teplé letné večery na záhradke penziónu. Záhrada penziónu Březina v Prahe je skutočnou oázou v rušnom pražskom centre. Záhradka je v prevádzke len od jari do jesene.

ceny od 600,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 40Informačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)ZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transportTaxiÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútikDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

HOTEL SIBELIUS ***
[ Ubytovanie Praha 2 - Jana Masaryka 39 ] - Praha

HOTEL SIBELIUS

Hotel Sibelius v Prahe ponúka možnosť zaistenia raňajkami v 50 metrov vzdialenom hoteli Orion. Vo všetkých apartmánoch sa nachádza vlastná kuchynka a servis na prípravu kávy a čaju, ktorý dáva hosťom možnosť prípravy vlastných jedál. Ubytovanie v Prahe hotel Sibelius okolí. Od hotela Sibelius v Prahe sa veľmi ľahko a rýchlo dostanete do samotného historického centra Prahy, kde nájdete bohaté turistické, nákupné i gastronomické vyžitie.

ceny od 1 050,00 Kč
Informačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínRezervácia leteniekSprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristika, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO

Hotel a Residence ROYAL STANDARD ***
[ Ubytovanie Praha 2 - Rašínovo nábřeží 38 ] - Praha

Hotel a Residence ROYAL STANDARD

Hotel & Residence Royal Standard v Prahe je zasadený do secesného domu. V bezprostrednej blízkosti Hotela & Residence ROYAL STANDARD v Prahe sa nachádza stanice električky a metra, a preto je hotel ľahko dostupný počas akejkoľvek príležitosti v Prahe. Hotel a Residence Royal Standard v Prahe ubytovanie. Hotel a Residence Royal Standard v Prahe disponuje luxusne zariadenými apartmánmi, ktoré možno prenajať aj dlhodobo.

Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 20Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 12,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 10,00 €)KlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 14,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 25,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Internetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)RybolovSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Snack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Vodné športyLetné športyTuristikaRomantickéPobyty s deťmiLov rýbBusinessLacné ubytovanie

Hotel Tivoli ***
[ Ubytovanie Praha 2 - Sokolská 48 ] - Praha

Hotel Tivoli

Budova hotela Tivoli v Prahe bola starostlivo rekonštruovaná talianskymi architektmi v štýle, ktorý je typický pre toto krásne obdobie. Hotel Tivoli v Prahe je štvorhviezdičkový hotel v Prahe nachádzajúci sa v centre mesta v štvrti Vinohrady. Presná poloha hotela Tivoli je stanica IP Pavlova, iba 5 minút od Václavského námestia. Hotel Tivoli v Prahe ubytovanie. Hotel Tivoli v Prahe má k dispozícii celkom 31 izieb. Ubytovať sa môžete v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách.

ceny od 1 107,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínRezervácia leteniekSprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaRomantickéBusinessLacné ubytovanie

Residence V Tůních 14 ***
[ Ubytovanie Praha 2 - V Tůních 14 ] - Praha

Residence V Tůních 14

Možnosť bufetové raňajky za príplatok. Na obed či večeru si môžete zájsť do niektorej reštaurácie v okolí a pochutnať si na nejaké špecialite. Hotel Residence V Tůních 14 v Prahe ubytovanie služby:. Residence V Tůních 14 v Prahe poskytuje svojim hosťom služby recepcie od 8 do 20hod, denne upratovaciu službu, wifi pripojenie zdarma v spoločenskej miestnosti, pranie a žehlenie za poplatok, predaj okružných jázd a výletov, sektretářské služby, transfer za poplatok.

ceny od 798,00 Kč
VýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNORezervácia leteniekSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Zaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)TaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Turistika, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPobyty s deťmi, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA